O nas

Klub dziecięcy Akademia Malucha w Gołkowicach powstał z myślą o rodzicach, którzy muszą wrócić do pracy i chcieliby powierzyć swoje pociechy w ręce troskliwych osób, które zapewnią bezpieczeństwo, opiekę i właściwy proces wychowawczy.

Naszym celem jest wspomaganie rodziców w wychowaniu dzieci i wspieranie indywidualnego rozwoju dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem. Program zabaw i zajęć w Klubie jest ustalany przez Personel placówki i przyporządkowany do wieku i rozwoju psychomotorycznego dziecka.Zależy nam, aby dzieci w naszym Klubie czuły się dobrze dopilnowane, w tym celu zatrudniliśmy wykwalifikowaną kadrę. Zespół składa się z młodych, kreatywnych osób, które kochają dzieci i swoją pracę. Na każdą opiekunkę przypada maksymalnie do 8 dzieci. Posiadamy dwie duże, bajecznie kolorowe sale, wyposażone w nowoczesny sprzęt i certyfikowane zabawki.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej i polubienia naszego klubiku na profilu facebookowym, gdzie będziecie mieli Państwo możliwość śledzenia na bieżąco naszej pracy z dziećmi.


Image


Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!
Lokalizacja: Gołkowice Dolne 149, 33-388 GołkowiceGodziny Otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 06:30 - 16:30
Klub dziecięcy Gołkowice Tel: +48 513 432 904 Mail: kontakt@akademiamalucha.com.pl

2024 Copyright - Akademia Malucha - Żłobek, Klub dziecięcy. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka Prywatności Polityka Cookies